lørdag 27. april 2019

Лузер отримує все! *

Група АББА поклали на музику такий вираз: 
"переможцю дістається все!"

Саме так ми іноді відчуваємо, а з мирської точки зору це взагалі усталена істина. Згідно емпіричних даних доведено, що людина, яка народилася в нещасливій сім'ї, де у достатній мірі не проявляють турботу, швидше за все буде позбавлена хорошого життя, у порівнянні з людиною, яка народилася в дбайливій і щасливій сім'ї. Важливо пам'ятати, що спроможність, догляд та піклування не залежать від рівня заможності, але бідність може завадити батькам належно попіклуватися про дитину матеріально.

Я буду першим, хто визнає, що цей світ несправедливий. Проживаючи в найбіднішій країні Європи, я бачу цю реальність кожен день, і я хотів би зробити більше. Як же тоді я смію говорити публічно, що "лузеру дістається все!"?

Тому що це духовний принцип. Ісус проголосив, що я знаходжу життя, втрачаючи його (1). Я вірю, що Бог створив мене для спілкування з Ним, але й Він також довірив мені контроль над власним життям. Аби знайти своє життя в Ньому, потрібно втратити контроль над своїм життям і віддати його Йому. На хресті Ісус промовив: "Отче, у твої руки віддаю духа мого!"(2) – Він втратив своє життя, переміг смерть і знайшов життя не лише для Себе, але і для всіх, хто вірить в Нього.

Те, що "лузеру" дістається все можна підтвердити також наступним віршем:

"Тим то немає грека, ні юдея, ні обрізання, ні необрізання, ні варвара, ні скита, ні невольника, ні вільного,
а все й у всьому - Христос.”

Колосянам 3:11
Однак навіть народи, які називають себе християнами, й ті церкви і окремі християни борються з жадібністю. Жадібність вважається одним з семи смертних гріхів, і я вважаю, що вона є причиною більшості проблем, з якими ми зіштовхуємося сьогодні в світі, зокрема з такими нещастями, як війни, злидні та кліматичні кризи. Я переконаний, що якби ми як особистості, спільноти і нації були готові "втратити", віддаючи замість жадання до накопичування, життя кожного б стало краще. 

Тож, так, я вірю, що "лузеру дістається все!'

"Манна" на сьогодні:

Ми здобуваємо, втрачаючи!
-----------------------------------------
* Найслабша команда! -  "Заклик до прояву безцінного милосердя"
(1) Матвія 16: 25
(2) Луки 23: 46

Ingen kommentarer: