lørdag 2. mars 2019

Чи вплинула небайдужість та турбота на Боже "зараз'?

Коли я був ще кадетом на "Сесії переможців" у 1974-1976 р.р. в Лондоні, кампанія "ТУРБОТА в ім’я Бога", все ще сильно зосереджувалася на формуванні іміджа Армії Спасіння. У 2019 році, майже 45 років потому, Армія Спасіння в Румунії відзначає 20-річчя служіння. Щоб охарактеризувати нашу місію, вони обрали «любов та турботу».

Я вірю, що любов та турбота впливатимуть на Боже 'зараз', і знову беру за основу Євангелія від Івана.

П'ятеро, які палко любили Ісуса, не покинули Його в найтемнішу годину Його життя. Серед цих п'ятьох були Марія та Іван. Ця маленька група людей пронесла свою турботу весь шлях до підніжжя хреста. Коли Ісус побачив, що вони стояли там, я впевнений, Він попіклувався про цих п’ятьох, так само як за про людство. Однак в останній битві Свого життя, Він Своїм прикладом показав, що таке турбота, коли, звернувшись до матері Івана, попросив їх попіклуватися один про одного, як матір про сина та син про матір.

Я переконаний, що проявлення та отримання турботи на найважливіший момент Божого «Зараз»= вигук Ісуса, вплинув на всю вічність:

“Звершилось.”
Івана 19:30
У норвезькій мові є одне слово для 'звершилось', яке перекладається як "доведено до повного завершення "або"виконано". Взаємна любов та турбота привели місію до її здійснення. Життя не може існувати без любові та турботи. Я не можу проявляти турботу, якщо я не здатен отримувати її, і я не можу любити, якщо не отримую любов. Коли проявляється любов та турбота , ми бачимо, що Боже 'зараз' здійснюється та наближає спільну місію до її здійснення.

"Манна" на сьогодні:

Заради Бога, проявляйте турботу та не залишайтеся байдужими!

Ingen kommentarer: