lørdag 17. november 2018

Я улюбленець свого Батька!

Як так може бути, якщо Він має так багато дітей?

Насправді мій батько є "Батько всіх". Саме так Павло завершує свій список аспектів, що об'єднують нас в одному Дусі (1). Якщо Павло так висловлюється, я переконаний, що він не обмежує "всіх" до рівня лише "всіх віруючих", на мою думку він охоплює кожну окрему людину на цій землі. У цьому ж посланні він пише про єдність Духу; він вже заявив, що Батько Господа нашого Ісуса теж є:
Отцем, від якого бере ім'я все отцівство на небі й на землі
Eф 3: 15
Я зустрічав багато людей, в тому числі віруючих, які борються з уявленням Бога ,як "досконалого Отця". Дуже часто цей дискомфорт виникає через поганий досвід, викликаний далеким або образливим земним батьком, який був далекий від досконалості. Бог-Отець є еталоном хорошого батька - і навіть хороший земний батько ніколи не зможе в повній мірі відобразити "ідеального Батька". Тому що "ідеальний Батько" здатний охопити всіх дітей. Далі:
"... котрі ж прийняли Його - тим дало право дітьми Божими стати, які в ім'я Його вірують".
Іоанна 1: 12
Тому, коли люди приймають Ісуса Христа в своє життя, вони стають дітьми Бога, і самі по собі стаюьт Божими улюбленцями. "Досконалий Батько" ніколи не буде вподобати одну дитину більше за іншу, тому що Він знає, що прихильність лише до одного порушить єдність Духу, і це саме те, що Бог хоче бачити в своїх дітях. Він хоче, щоб ми заспівали з Давідом:
Оце так добре та гарно жити братам однокупно!
Псалом 132:1
... і рухатися вперед як одна Армія, з одним Посланням і однією Місією.

'Манна' на сьогодні:
Я люблю говорити про все зі своїм Батьком!
------------------------------------------
(1) ....зберігати єдність духу в союзі миру. Є одне тіло і один дух, як і були ви покликані в одній надії вашого покликання; один Господь, одна віра, одне хрищення - до Ефесян 4:3-6

Ingen kommentarer: