lørdag 26. mai 2018

Придатний до місії

У двох моїх останніх блогах ілюстрацією духовної війни я взяв шахи – і хочу скористатися такою нагодою знову:

Шахіст першого класу світового рівня та чемпіон світу Магнус Карлсен (1) говорить, що йому необхідно бути в хорошій формі, аби вигравати. Таким чином, він приділяє багато уваги розумової та фізичної підготовці та тренуванням, аби бути готовим та здатним для боротьби.

Коли тепер я надалі використовую шахи в контексті духовної війни, то «придатність до цієї місії» є синонімом «придатності до боротьби». У кількох своїх посланнях Павло порівняв місію з боротьбою або з бігом на спортивній арені:
Я боровся доброю бронею, скінчив біг - віру зберіг.
2 Тим 4:7
У цій боротьбі ми користуємось "зброєю" добра для перемоги над злом:
Не дозволь, щоб зло тебе перемогло, але перемагай зло добром.
Рим 12:21
Далі Павло підкреслює, що «наша боротьба не проти тіла й крови, а проти начал, проти властей, проти правителів цього світу темряви, проти духів злоби в піднебесних просторах». Для спроможності вести цю броротьбу нам потрібно бути сильними в Господі та мати Його могутню силу (2). Дуже часто принципи, які діють у фізичному контексті також можна застосувати й у духовній сфері, також з цього приводу Павло висловився наступним чином:
Бо вправа тілесна мало корисна, а благочестя корисне на все, бо має обітницю життя теперішнього та майбутнього.
1 Тим 4:8
Якщо я хочу підготовитися для участі у напівмарафон, я можу скористатися додатком для створення програми підготовки саме для забігу. У наступні тижні я поділюся з вами деякими думками про те, що "благочестя" представляє собою на практиці. Однак, програма починається зі знання хто я в Ісусі Христі, і закінчується знанням того, що Він живе у мені.

Сьогоднішня "манна":
Придатність для місії вимагає тренування у «благочесті».
--------------------------------------
(1) Це не важливо, але я хочу сказати, що Магнус з Норвегії
(2) Еф 6:10-12

Ingen kommentarer: