lørdag 10. februar 2018

Ознака

Коли я хочу запитати на своїй рідній мові людину про його чи її захоплення, я запитаю: "Чим ти гориш?" - Мені до вподоби ця фраза. Ми різні особистості, однак, не обов'язково бути екстравертом, аби чимось горіти. Я знаю яскраво виражених інтровертів, які дуже сильно виражають палке захоплення у сфері своїх інтересів.

Минулого тижня я приділив особливу увагу "огненним язикам", які зійшли на учнів у день П'ятидесятниці. Якщо людям треба рухатися в одному напрямку для досягнення спільної мети, вони повинні вміти спілкуватися на одній спільній мові. Змішання мов у Вавилоні - це приклад того, що може статися, коли люди не розуміють один одного (1). У день П'ятидесятниці люди отримали мову, яка перевершує мови Вавилону, – яку вони всі зненацька змогли зрозуміти. Це була єдина мова сповнена полум'я, запалу, яка відкрила здатність осягати божественні істини.

Коли я читаю про Вільяма Бута, я бачу дуже пристрасного чоловіка. Якщо я б міг запитати його, чим він палав, я впевнений він би відповів щось на кшталт "Весь світ для Бога!" або просто "Душі!". Я також переконаний, що ця жага тримала його в русі до цієї мети все його життя. Те, чим я палаю допоможе мені продовжувати іти в тому ж темпі, допомагати мені рухатися до мети.

Тому для мене важливо постійно контролювати "температуру" полум'я в моєму житті.

В пустелі ізраїльський народ майже забув на деякий час, що вони знаходилися в русі у напрямку мети. І вони так довго жили біля гори Хорив, що Богу довелося знову натиснути на них:

"Досить вам сидіти на цій горі! Оберніться й рушайте..."
Повторення закону 1:6-7
Також першим учням потрібно було постійне сповнення Святого Духа, аби підтримувати полум'я вогню та рухатись далі з Духом (2). Якщо їм це потрібно було, то мені також потрібно це, тому що мені потрібна жага, мені потрібен вогонь.

Сьогоднішня "манна":

Мені потрібен вогонь, аби горіти.
--------------------------------
(1) Буття 11:1-9
(2) Діяння 4:31

Ingen kommentarer: