lørdag 17. februar 2018

Чотири фактори, що впливають на рух

Коли я минулого тижня писав про запал, я вам представив перший з чотирьох важливих факторів значення моєї місії як послідовника Христа:
1) Запал2) Особистість3) Таланти4) Духовні дари
Все це є частиною моєї ознаки учня. Сьогодні я хочу поділитися з вами деякими думками про особистість/ характер. Коли я читаю, як Ісус обирав дванадцять учнів, яких Він повинен був навчати протягом трьох років, я так радію, усвідомлюючи наскільки різноманітні особистості вони були. Гарно дякую Луці за нагадування про те, що
з Ним Дванадцять були, та дехто з жінок, що були вздоровлені від злих духів і хвороб: Марія, Магдалиною звана, що з неї сім демонів вийшло, і Іванна, дружина Худзи, урядника Іродового, і Сусанна, і інших багато, що маєтком своїм їм служили.Луки 8:1б-3
Як і їхні колеги чоловічої статі, жінки дуже відрізнялися як характером так і соціальним положенням та статусом. Іноді я зустрічаю людей, рушійна сила яких послабилася, тому що вони стверджують: 
"Я не такий!" 
 Вони порівнюють себе з іншими християнами і думають, що їх особистість не підходить. Коли ми дивимось на групу перших послідовників, ми бачимо, що не виникало ніяких питань стосовно статусу, статі або особистості. Екстраверт та імпульсивний Петро міг легко ходити поруч з інтровертом Хомою, якому потрібен був час, аби знайти більше фактів, перш ніж рушити в повній готовності. Вони обидва були близькі до Ісуса – коли Хома рушив, він рухався у правильному напрямку. Іноді Петро теж рухався в невірному напрямку. Але все ж таки, усвідомлюючи, що він стояв на неправильному шляху, була можливість повернутися до Ісуса. У близьких відносинах з Ісусом, наші особистості будуть очищатися та її особливі якості не втратять свою красу.

Сьогоднішня "манна":

В Ісусі є місце для кожного.
---------------------------------------

Ingen kommentarer: